čtvrtek 29. října 2015

Sváteční středa :)

Ahoj,
tak jak jste si užili volnou středu? Já jsem ji využila k tomu, abych si dodělala resty, na které jsem se chystala už dlouho.

1. rest - Vytvořila jsem si jednoduchou podzimní dekoraci
Dekorace je opravdu jednoduchá, zabrala mi asi 3 minuty? Nepotrpím si na vyřezávané dýně, na blikací strašidelné světýlka, nic takového. Tak jsem zvolila jen takovou jednoduchou dekoraci na stůl :)
2. rest - Pověsila jsem si rámečky s fotkami
Rámečky jsem měla koupené snad už půl roku, ale nebyla jsem schopná vzít kladívko a přibit pár hřebíčků. Takže včera jsem se do toho pustila a jsem spokojená. Za měsíc jedu opět do Ikea, tak si koupím další rámečky a naši sbírku fotek budu rozrůstat. Jen doufám, že mi jejich přibití nebude zase trvat půl roku :)
3. rest - Koupila jsem si šperkovnici
Už jsem se nemohla dívat na tu přetékající krabici plnou šperků a tak jsem si v úterý koupila šperkovnici v Pepco. A zrovna jsem si šperky i roztřídila. Ve víku jsou přihrádky na prsteny, náušnice a náramky, a ve dvou šuplících mám všechny své náhrdelníky. Nejspíš budu potřebovat ještě jednu šperkovnici :)
4. rest - Udělala jsem si zábal na vlasy
Ano, někomu se to může zdát směšné, ale po dlouhé době jsem si barvila vlasy sama a zjistila jsem, že vlasy mám hodně zničené, tak jsem si koupila vlasový zábal, ne masku, a udělala jsem si čas si to na ty vlasy napaplat :D Zábal hezky voní a vlasy jsou vážně jemné, tak doufám, že to bude mít při dlouhodobějším používání super účinek :)


Mějte krásný den

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za váš čas, vaši návštěvu i milý komentář :-)