čtvrtek 8. října 2015

Yankee Candle

Ahoj,
zdravím Vás po dlouhé době :)
Už tu máme podzim, a určitě víte, že jsem maniak přes svíčky. Svíčky Yankee Candle jsem si oblíbila minulý rok, kdy mamka vyhrála od této společnosti plnou krabici svíček a vosků. Polovinou jsem byla obdarována, mám to ale hodnou maminku :)
Včera když jsem přišla domů, jsem si na ně vzpomněla a hned jsem si jednu zapálila. Opravdu Vám provoní celý byt, někdy jsou až moc aromativní, takže stačí opravdu malý kousek vosku.
Na tuto dobu jsem se těšila celý rok. Zapálíte si svíčku, zachumláte se do deky a přečtete si časopis nebo zajímavou knížku :) Miluju to Tato vůně "Cranberry Ice" je moje nejoblíbenější :)
A touto velkou kráskou mě obdaroval David na Vánoce :) Ještě jsem ji ani nezapálila, šetřím si ji na letošní zimu :) Podzimní výzdobu moc neřeším, dýně a podobné věci moc nemusím, spíše jsem maniak na zimní dekorace. Už teď beru Kik útokem, kde už prodávají zimní dekorace, ale o tom bude příspěvek jindy :)Krásný den

2 komentáře:

  1. Klárko to musí být krásná vůně a těším se na vánoční příspěvekl :o)Měj se hezky...Martina

    OdpovědětVymazat
  2. Ahoj Klárko, odkud máš tu lucerničku ve tvaru domečku?:) Právě vybavuju pokoj,tak si na googlu vyhledávám obrázky a narazila jsem na tvůj blog:)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za váš čas, vaši návštěvu i milý komentář :-)